Святом цим зігріті ми
з давнини й донині.
Відзначають Стрітення
маленька наша родина.
Свята кращого нема —
стрілись Літо і Зима!
Педагоги продовжували ознайомлювати дітей старшої групи з історичним походженням свята і народними звичаями. У подарунок весні малята підготували кульки та ,,оживили ’’ їх. На занятті з ліплення – виготовили диво – птахів, як символ весни, краси й тепла. Під час роботи у всіх був гарний настрій, адже всі надіються, що прийде весна і принесе нам усім Перемогу і буде щастя по всій Україні.


