НОВИНИ

18.04.22     Долучилися  до акції «Паска для солдата». Працівники випікають традиційну здобу та домашні ковбаси. Наші господині  «додавали» часточку своєї любові і вдячності. Великодні смаколики невдовзі посвятять і відправлять українським захисникам аби підтримати їхній дух та подарувати частинку свята.
СЛАВА УКРАЇНІ!

КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

18.03.2022                                            м.Ковель                                               № 51 

Про запровадження  дистанційної

форми навчання  в закладах дошкільної освіти 

Ковельської  міської територіальної  громади

 

       У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та запровадженням на території України воєнного стану відповідно до Указу Президента  України від 24 лютого 2022 року  №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого  Законом України від 24 лютого 2022 року  №2102–ІХ  «Про  затвердження Указу  Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», на підставі частини  одинадцятої  статті 60-2 КЗпП України та з метою організованого завершення 2021- 2022  навчального року

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести  з  21  березня  2022 року на період  ведення воєнного стану в Україні  освітній процес  на дистанційну форму навчання в усіх закладах дошкільної освіти  Ковельської міської територіальної громади.
  1. Керівникам  закладів  дошкільної освіти:

2.1. Попередити  батьків  здобувачів освіти про зміну форми освітнього процесу          

      в  закладах  дошкільної освіти.

2.2.  Створити  належні умови педагогічним   працівникам для  організації та проведення дистанційного  навчання та здійснювати постійний контроль.  У разі  віддаленого виконання роботи працівник самостійно обирає місце роботи, про що зобов’язаний повідомити безпосереднього керівника засобами електронного зв’язку.

 

2.3. Провести  інструктаж   про  порядок  дій  працівників щодо забезпечення безпечної та швидкої  евакуації під час існуючої загрози життю і здоров’ю працівників внаслідок  збройної агресії  Російської Федерації та оголошення   воєнного стану.

2.4 Для підтримання   належного порядку, збереження державного майна, забезпечити цілодобову охорону  освітнього закладу та відповідний санітарний стан території, визначивши обов’язки працівників, які будуть охороняти приміщення і майно та скласти графік їх роботи з обов’язковим чітким дотриманням.

  1. Педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти:

3.1.  Забезпечити  навчання  згідно  з розкладом занять  на 2021-2022 навчальний рік з використанням  інформаційно – комунікаційних технологій відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

3.2.  Координувати дистанційне  навчання  з  батьками  вихованців, попереджати  про зміни в розкладі.

  1. 3. Виконувати обов’язки, передбачені посадовими  інструкціями та трудовим договором.
  2. Вихователям – методистам:

4.1. При організації   освітнього процесу  з використанням технологій дистанційного навчання здійснювати контроль за виконанням освітніх програм.

4.2.  Надавати   методичну  допомогу  педагогічним працівникам  під час здійснення  освітньої  діяльності.

4.3. Здійснювати особистий контроль за внесенням  змін  до  розкладу занать.

4.4.  Організовувати методичну роботу   з кадрами відповідно плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2021 -2022 навчальний рік.

  1. Кожен працівник закладу дошкільної  освіти,  робота якого відбувається у дистанційному режимі,  несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на обраному ним робочому місці, у тому числі за межами території України.
  2. Оплата праці здійснюється за тарифікацією із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                                             Віктор  БИЧКОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *